Tomáš a Veronika

Organizace hostů

Obřad včetně hostiny se uskuteční v areálu Honětického dvora.

Samotný obřad se bude konat ve 14.hodin. 13.30 by tedy měli dorazit poslední hosté. Honětice představují pro většinu hostů místo vzdálené něco lehce přes půl hodiny cesty, proto pokud budete chtít, abychom si Vás dovezli, je třeba tuto část domluvit, abychom mohli vše pečlivě zařídit a na obřadu nám nikdo nechyběl.

Ohledně organizace se nabízí tyto varianty:

  1. Varianta pro odvážnější kamarády a duchem stále mladé rodinné příslušníky – na obřad dojedete sami (parkování zcela bez problémů), přespíte ve stanu/autě/karavanu/pod širákem (sociální zařízení bude k dispozici). Benefity této varianty: v neděli společná snídaně, pro sražení kocoviny možnost koupání v biotopu, bezprostřední shrnutí nejlepších zážitků u ranního kafe. Nedělní odjez není nějak limitován, tedy vyčkáme, až všichni vystřízlivíme 🙂
  2. Varianta zahrnující abstinujícího člena skupiny nebo hodného známého/rodinného příslušníka – dojedete a odvezete se po vlastní ose. Benefit je, že budete spát ve vlastní posteli a svou kocovinu prožijete v soukromí.
  3. Varianta pro ty, co přespávat nebudou, ale oběť pro řízení vozu také nemají – na tuto variantu je nutné upozornit nevěstu nebo ženicha, abychom Vás zahrnuli do plánů našich řidičů.
  4. Varianta s ubytováním – bohužel ubytovací kapacity neodpovídají kapacitě našich hostů, takže ačkoliv budou celé prostory jen naše, je tato varianta značně omezená (místně vzdálená rodina, zázemí pro ty, co mají malé děti apod. – řešíme individuálně).

Prosíme nejpozději do 5. 7. 2019 upřesnit, kdo všechno z Vašich rodin se zúčastní a jakou variantu byste rádi, a to buď prostřednictvím někoho z rodiny nevěsty či ženicha, nebo kontaktujte přímo nevěstu – messenger, mail vypustova@gmail.com nebo osobně.

Přesunout se na začátek